הסיפור שלנו

ים... שמש... שקט... עצי קוקוס... בריזה... מאסז' מפנק...זה בעצם ה"אני מאמין של צ'אנג"... לוקחים בקבוק ופשוט "קופצים לתאילנד" לחופש... בורחים מכל הדברים הרגילים ונהנים... רק נהנים.

ובכל זאת כמה פרטים חשובים וקצת רקע, שלפחות תדעו מאיזו בירה אתם נהנים כל כך. בירה צ'אנג הושקה בתאילנד משנת 1991 ע"י חברת Beer Thai שהיא חלק מתאגיד Thai bev Group ". כיום, צ'אנג נחשב למותג מס' 1 בתאילנד. כשנה לאחר השקתה, כבשה צ'אנג כ-10% מנתח שוק הבירות המקומית. כיום שולטת הבירה בכ- 68% מסך כל שוק הבירות בתאילנד.

את הבירה מכינים עם 6.4% אלכוהול. הגרסה הבין לאומית משווקת בחוזק של כ- 5% אלכוהול. הגרסאות המקומיות הינם בעלות 6.4% אלכוהול. לאחרונה הושקה גרסה של כ- 5% + גרסה של 4.2% לייט. בנוסף, הגרסאות המקומיות מיוצרות בתוספת אורז לשעורה. הגרסה המיועדת לחו"ל מיוצרת ב- 5% אלכוהול ללא תוספת אורז.בעתיד, תשווק בירה צ'אנג בישראל גם בחבית.

כשמוזגים את הבירה, היא מעט מבעבעת ועם קצת טעם של מאלט. יש בה שילוב של קופצניות עם טעם מר/מתוק בסוף הטעימה – מה שיוצר הרגשה טובה בגוף. בגלל איכותה הבלתי מתפשרת, זכה המותג במדליית הזהב בשנת 1998 ע"י האיגוד האוסטרלי הבינלאומי לבירות. הלוגו של צ'אנג מעוצב מ-2 פילים המביטים זה אל זה.

פירוש המילה צ'אנג הוא פיל בתאילנדית. הפיל הינו חלק משמעותי מהתרבות וההיסטוריה המקומית ולפי כך, מתוך כבוד ושימור המסורת הוחלט לעצב את הלוגו בצורה זאת. הבירה מגיעה באריזות בקבוקי זכוכית של 330 מ"ל ו-660 מ"ל ופחיות 330 מ"ל.

מותג צ'אנג ידוע ואהוד ברחבי העולם. כחלק מהחזון הפרסומי שלה,תומכת חברת צ'אנג בקבוצת הכדורגל מהליגה האנגלית "אברטון" WWW.EVERTONFC.COM

כיום נהנים מבירה צ'אנג מיליוני אנשים ברחבי העולם... כל לגימה מזכירה להם את הנופים המדהימים, השקט, השלווה והחופש שרק מקום כמו תאילנד מסוגל להעניק....

אישיות המותג
אישיות מותג צ'אנג והאנשתו מתבטאת בשני אופנים: תאילנדיות ואמינות-מהמינות במילים אחרות – זוהי בירה חברותית, לא מתחכמת, מבינה עניין. זוהי בירה אמינה שאפשר לסמוך על איכות חומרי הגלם ועל הטכנולוגיה המתקדמת לפיה היא נוצרה. בירה צ'אנג יכולה לספק שותי בירה המעריכים בירות עם טעם חלק ועדין. אנשים שיודעים להעריך איכות ויודעים ליהנות מהחיים...

© 2009 ChangBeer Israel. All rights reserved. | Site developed by: Studio Lisa Erez
דף הבית
הסיפור שלנו
אירועים
היכן להשיג צ'אנג
גלריה
קישורים
צ'אנג ביר
צור קשר